Twoje wydarzenie
Nasze umiejętności
Spełnimy
Twoje oczekiwania
Event Marketing
"Zaufany Partner w działaniach to więcej czasu dla Ciebie"

Event marketing To jedno z najskuteczniejszych narzędzi komunikacji. Posiadamy olbrzymie doświadczenie w organizacji wydarzeń, realizujących cele istotne dla naszych Klientów. Oferujemy szerokie spektrum działań związanych bezpośrednio z firmą w jej otoczeniu wewnętrznym jak i zewnętrznym.

Swoje portfolio opieramy w większości na stałych i wieloletnich Klientach oraz Kontrahentach. Staramy się, aby nasza współpraca, każdorazowo przebiegała na zasadach partnerskich.
CSR EVENTS
"Bezinteresowna pomoc to coś więcej niż zwykła satysfakcja"

CSR (corporate social responsibility) to nic innego jak Społeczna Odpowiedzialność Biznesu. Firmom kierującym się tą zasadą nie zależy jedynie na spełnianiu istotnych wymogów formalnych i prawnych. Oprócz tego wyznają zasadę wsparcia społeczności lokalnej, ochrony środowiska oraz budowania relacji z interesariuszami. Jest to często niedoceniany, ale istotny element strategii mogący znacznie podnieść efektywność całego przedsiębiorstwa.

W swojej ofercie posiadamy sprawdzone rozwiązania i scenariusze oparte o zasadę integracji poprzez szczytny cel i dobrą zabawę.
Wypożyczalnia scenografii
"Ponad 2000 gotowych elementów scenograficznych w 20 najpopularniejszych tematyk"

W związku z szybkim rozwojem i rosnącymi potrzebami rynku MICE nasza Agencja poszerzyła zakres współpracy w obszarze szeroko rozumianej scenografii eventowej. Nasze działania wsparte zostały wiedzą i doświadczeniem specjalistów z branży scenograficznej - www.dekoracjetematyczne.pl Jest obecnie największą wypożyczalnią gotowych elementów scenograficznych 3D, w Polsce. W swojej ofercie wynajmu posiada ponad 2000 jednostkowych elementów, gotowe pakiety oraz kompletna aranżację do ponad 20 najpopularniejszych tematyk.

Elementy charakteryzuje:
- Indywidualny projekt 3D
- Autentyczne odwzorowanie
- Trwałość wykonania
- Duża mobilność
- Łatwość montażu
Magazynowanie i logistyka
"Własny magazyn wysokiego składowania połączony z warsztatem oraz bazą transportową"

Ze względu na zakres świadczonych usług jako podmiot posiadamy rozbudowane zaplecze logistyczne. WŁASNY MAGAZYN WYSOKIEGO SKŁADOWANIA POŁĄCZONY Z WARSZTATEM ORAZ BAZĄ TRANSPORTOWĄ. Adres magazynu, ul. Instalatorów 5 w Warszawie.

W ramach tego obszaru zapewniamy:
- Magazynowanie materiałów POS
- Logistyka
- Transport
- Montaż i demontaż
Przedstaw nam
Swoje oczekiwania
© AfterFive.pl. All rights reserved.
delpol facebook delpol twitter delpol google plus delpol youtube delpol linkedin
ul. Instalatorów 5, 02-237 Warszawa